Zapraszamy na warsztaty dla studentów i młodych naukowców kierunków STEM, organizowane przez Polską Platformę Technologii Fotonicznych (PPTF) wraz z Agencją Rozwoju Mazowsza SA (ARMSA) w dniach 17, 21 i 29 października w Warszawie, ma . Warsztaty organizowane są w ramach projektu BSR DeepTech Launch, który ARMSA (lider) i PPTF realizują wraz z partnerami z Litwy i Niemiec.

Projekt ma na celu zebranie skutecznych metod inspirowania oraz wspierania studentów i młodych naukowców na początku ich drogi do przedsiębiorczości. Chcemy wykorzystać potencjał ukryty w pracowniach i laboratoriach, przełamać naturalną niepewność i brak informacji. Projekt kierowany jest przede wszystkim do potencjalnych przedsiębiorców z obszaru DeepTech – czyli studentów i absolwentów kierunków STEM.

Organizowany w październiku na Politechnice Warszawskiej cykl trzech warsztatów ma na celu w praktyce przetestować wybrane metody inspirowania młodych ludzi. Poprzez otwarte spotkania z przedsiębiorcami i inwestorami chcemy pokazać szanse, możliwości i praktykę prowadzenia własnego biznesu w branży głębokich technologii. Warsztaty mają zapewnić podstawową wiedzę, praktyczne przykłady i inspirujące wzorce (także osobowe).   Rejestracja online dla uczestników warsztatów: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdeIypJpqrrhTaRXPuUF6c5H6dpFH-Q6gFhGBy3XmifCWbSfw/viewform.

Więcej informacji na temat warsztatów w załączonej krótkiej prezentacji

Informację przesłał

Dziekanat IOE